• Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se

    Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
    Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.

    Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.

    Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!

    /Hook & Leben

Avslutad A Day's March overshirt large

Kramer

Basic
Pris
750
Returpolicy
Känns onödigt.
Bilder Skickat
  1. Ja
Säljs eller bytes en mycket fin overshirt i storleken large. Prefekt för sommarkvällar! Sparsamt använd och i praktiskt taget som ny och får lämna garderoben då den är lite tajt på mig. Den är för snygg och användbar för att fastna långt in i tycker jag.

Modellen ska heta Trucker Brown Original Overshirt Sturdy Twill och jag tror att den inte längre säljs. Nypriset har jag för mig låg på 1500.

Kanske lättast med rak sälj men kan om det klaffar bytas mot en overshirt i gott skick och i XL, något schysst band till klockan (17-18mm) eller testa mig med något annat du tror kan vara av intresse.

Finns i centrala Stockholm men kan även skickas mot betalning av önskad frakt.

Days1.jpg
Days2.jpg
Skärmavbild 2019-05-21 kl. 14.25.41.png


Tack KS för annonsplats och mötesplatsen!
 
Tillbaka
Topp