Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Hängde på låset kl 10 på ett fysiskt bankkontor som en pensionär. Ville försäkra mig om att jag fyllt i rätt.Beror väl på när på dagen du genomförde överföringen. Men i morgon bör väl tidigast vara framme.
De sa på Nordea att skillnaden mellan express och standard är en halvdag i tid. Dumsnålade. En halv dag extra väntan är inte värt 250 pixTror 3 dagar är standard vid normalbet.
Hehe snart är den i din handDe sa på Nordea att skillnaden mellan express och standard är en halvdag i tid. Dumsnålade. En halv dag extra väntan är inte värt 250 pix![]()
Någon som har erfarenhet av att vira pengar till USA?
Jag undrar hur lång tid det tar. Förde över från mitt Nordea till handlarens JP Morgan i tisdags men ännu inte framme.
USA är stenålder på banksidan. T.o.m överföringar i samma bank men olika kontor kan ta tid. Om de nu inte har ryckt upp sig på senaste tiden.Nu landade dollarna hos handlaren. Så 79 timmar tog Nordea - JP Morgan med standardbetalning. Varierar säkert då jag förstått det som att det handläggs manuellt.