• Välkommen till Klocksnack, Gäst!

    På förekommen anledning vill vi påminna alla medlemmar om att ta en extra titt på reglerna för de olika forumdelarna.
    T.ex. kan du inte skapa en sälj/köpes-annons det första du gör. Det är gratis att annonsera hos oss, men vi tänker att det är trevligt om man bidragit lite till forumet innan.

    Vi hoppas att du kommer trivas på Klocksnack

    /Ledningen
  • Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se

    Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
    Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.

    Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.

    Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!

    /Hook & Leben

Säljes/Bytes Raderad

Marli

Basic
Pris
0
Returpolicy
Enl ök
Bilder Skickat
  1. Ja
Breitling Chronomat vitesse ref K13050.1 i solitt 18k gult guld inkl törnlåset (ej att förväxla med den förgyllda varianten som också finns)

Mycket fint skick utan dings eller märken, skarpa kanter där så skall vara.

Tidstypisk Breitling ytter / innerbox i bakelit finns liksom ett brunt välanvänt Breitling croco. Just nu sitter den på ett Zuludiver waffle som matchar tavlan riktigt bra men kan även lev på canvas om så önskas.

Ingen servicehistorik men lät min lokala AD sätta den i en timegrapher sommaren 2020 med utlåtandet att inget servicebehov föreligger. Håller tiden och bra pr.

Mycket trevlig klocka men passar inte riktigt in samlingen.

Helt ok att föreslå byten!



 
Senast ändrad:
Tillbaka
Topp