• Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se

    Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
    Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.

    Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.

    Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!

    /Hook & Leben

-RI-

Köpt, sålt och bytt klockor av @-RI- vid flera tillfällen och i olika prisklasser, nu senast f2f. Aldrig några konstigheter, solklar goodguy!
 
Köpt en Rolex av -RI-, en mycket trevlig affär. Otroligt snabba svar på alla frågor och snabbt handhavande överlag. Klockans skick stämde mycket väl överens med förväntningarna. Gör gärna affär igen! 100% Solid GG!
 
Köpt en klocka av herren!allt från kommunikation till packandet av klockan har varit toppklass! Skulle lätt göra en affär igen
100%de
 
Snabb kastförsäljning till @-RI- som visade sig vara en ytterst trevlig prick. Tyvärr hann vi inte med mer än någon minuts snack men vi hade en väldigt smidig deal!!
 
Köpt en G-Shock av @-RI- på distans. Blixtsnabbt skickat, mycket välpaketerat. Super trevlig att ha och göra med och allt var helt enligt beskrivning. Rekommenderas varmt. 100% GG i min bok!
 
Sålt en Oris Aquis till herrn, och då träffats IRL - hur trevlig/smidig/professionell som helst - 100 % goodguy ... sen har han dessutom en rysligt cool stil, så det är ju en bonus 😎✌🏼
 
Köpte en Oris på distans av RI, supertrevligt bemötande och ett väl packat paket. Skicket var precis som beskrivet och gör gärna affär igen. 100% GG!
 
Jag har köpt en klocka av @-RI- på distans och kunde inte vara nöjdare. En ärlig, kunnig och genomsnäll person som jag mer än gärna skulle göra fler affärer med. 100% Goodguy!
 
Tillbaka
Topp