• Välkommen till Klocksnack, Gäst!

    På förekommen anledning vill vi påminna alla medlemmar om att ta en extra titt på reglerna för de olika forumdelarna.
    T.ex. kan du inte skapa en sälj/köpes-annons det första du gör. Det är gratis att annonsera hos oss, men vi tänker att det är trevligt om man bidragit lite till forumet innan.

    Vi hoppas att du kommer trivas på Klocksnack

    /Ledningen
  • Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se

    Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
    Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.

    Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.

    Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!

    /Hook & Leben

Säljes Rolex Day Date 118209 vitt guld

Lacan

Basic
2-Faktor
Pris
230000
Returpolicy
Nej
Bilder Skickat
  1. Ja
Jag lägger åter ut min Rolex Day-Date 118209 till försäljning, med boett och länk i vitguld av Oyster-typ, utan box och papper. Tavlan är i brun Havanna-/cognacfärg. Länken är fullängd och består av 13,5 Oyster-länkar i vitguld. Klockan och armbandet väger totalt 174 g.

Detta är en relativt modern Day-Date-referens. Dess vikt ger en fin närvaro på handleden, samtidigt som den förblir diskret tack vare vitguldet.

Klockan är i mycket fint kosmetiskt skick och fungerar perfekt. Kontakta mig för mer information och bilder.

Mvh,
V.

R0005236.jpeg

BF_00095.jpeg

R0004659.jpeg

IMG_6731 (1).jpeg

IMG_6698.jpeg

R0004676.jpeg


R0004443 (1).jpeg

R0004446 (1).jpeg
R0004448 (1).jpeg
 
Senast ändrad:
Tillbaka
Topp