Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
På ditt inlägg?Tryck på ”rapportera”
Visste inte ens att man kunde bumpa mer än vad som är tillåtetJag fick min säljesannons raderad av "admin" pga otillåten bump vilket känns märkligt. Har pm:at admin två gg de senaste 30 timmarna men utan återkoppling.
+Visste inte ens att man kunde bumpa mer än vad som är tillåtet![]()
Känns som en enkel och bra lösning!Varför inte bara lösa det på samma sätt som Uhrforum där det ligger en spärr och det är omöjligt att bumpa innan rätt tidsrymd har passerat? Samma plattform och samma version så lösningen finns. Måste vara bättre för samtliga, både användare och admins.
Spärren försvann med uppdateringen.Varför inte bara lösa det på samma sätt som Uhrforum där det ligger en spärr och det är omöjligt att bumpa innan rätt tidsrymd har passerat? Samma plattform och samma version så lösningen finns. Måste vara bättre för samtliga, både användare och admins.
Skriv en ny annonsJag fick min säljesannons raderad av "admin" pga otillåten bump vilket känns märkligt. Har pm:at admin två gg de senaste 30 timmarna men utan återkoppling.