Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Har du till och med räknat antalet dagar, det var inte dåligtDet blev nya speedyn. Sålde den i maj efter owgmarch men köptes igen.
72 dagar har det blivit i år
![]()
Startar inte alla dagen med att fylla i sitt exceldokument med klockor?Har du till och med räknat antalet dagar, det var inte dåligt![]()
Tyvärr inte, men kanske måste göra ändring på det lagom till årsskiftet 2022! Om inte annat kul att kunna följa upp och se vad som används och inteStartar inte alla dagen med att fylla i sitt exceldokument med klockor?
Har gjort det sen 2018![]()
Precis, skriver in när klockan köps och eventuellt säljs. Sedan fyller jag i vilken klocka som startar dagen. Ser tex att min chopard från pappas morfar bara använts 2 gånger medans speedyn har 20%Tyvärr inte, men kanske måste göra ändring på det lagom till årsskiftet 2022! Om inte annat kul att kunna följa upp och se vad som används och inte![]()
Satan i gatan vad clean den ärDenna har suttit på nästan dagligen sen inköp i juni
![]()
God jul själv, kul tråd! Vad har du för band på BB:n där?
Startar inte alla dagen med att fylla i sitt exceldokument med klockor?
Har gjort det sen 2018![]()