• Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se

    Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
    Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.

    Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.

    Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!

    /Hook & Leben

Alarik

Sålde en JLC Reverso GT till Alarik. Han var jättetrevlig och betalade snabbt som ögat. Lätt att ha att göra med. Rekommenderas varmt!

/Henrik
 
Köpt en Jaeger och sålt en Rolex till Alarik. Smidig affär som innehöll allt som utlovats :happyhappy:

:rolex::jlc:
 
Köpt lifestyle av @Alarik , kanon!
379516FD-E0F8-45E3-A8E6-3855947BBF12.gif
 
Supersmidig att ha att göra med.

Sålde en klocka på distans till @Alarik ! Pengarna satt på kontot minuten efter vi var överens om att de skulle bli affär!

Rekommenderas!!!
 
Köpte en fin Panerai från @Alarik bra beskriven, trevlig kommunikation, ärligt och intresserat bemötande.
En person jag gärna handlar av igen, helt klart GG
 
Sålt både tillbehör och ny Cartier till @Alarik. Trevlig kommunikation och blixtsnabb betalning.
 
Köpt strap på distans av denne good guy. Klockren, snabb kommunikation och smidig affär överlag. Skulle definitivt inte tveka att göra affärer med @Alarik igen.
 
Tillbaka
Topp