• Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se

    Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
    Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.

    Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.

    Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!

    /Hook & Leben

Bozz

Bozz är fantastisk att göra affärer med. Tydlig och ett enormt tålamod i mitt velande med köpet av hans Seiko 6138-3002 jumbo
 
Sammanstrålade med Bozz i vårsolen. Fick en pratstund och köpte en alltigenom perfekt Seikodykare i den högre prisklassen.
Trevligt möte med denna gentleman. Gör gärna ytterligare affärer med denna 100% Good GUY!
 
Mycket bra och trevlig köpare - sålt en Sinn till @Bozz och det var helt fritt från konstifikationer, trevligt tugg i pm och snabb betalning, klart good guy :)
 
En Sinn UX övergick i min ägo, @Bozz skötte det hela galant. Korrekt beskrivning, snabba svar, ännu snabbare hantering av försändelsen och föredömligt paketerat. Rekommenderas varmt!
 
Sålde en Speedbird till Bosse. Trevlig och snabb kommunikation. Rekommenderas och är definitivt en GG!
 
Köpte en Smiths Everest av Bosse och allt var enligt beskrivning i kombination med en trevlig kommunikation hela vägen.
Bra paketerat också. En goodguy som rekommenderas :)
 
Köpt en SQUALE av @Bozz som efter snabb, rak & bra kommunikation dök upp dagen senare, mycket väl paketerad & i topp-skick enligt beskrivning :)

100% GG
 
Tillbaka
Topp