• Välkommen till Klocksnack, Gäst!

    På förekommen anledning vill vi påminna alla medlemmar om att ta en extra titt på reglerna för de olika forumdelarna.
    T.ex. kan du inte skapa en sälj/köpes-annons det första du gör. Det är gratis att annonsera hos oss, men vi tänker att det är trevligt om man bidragit lite till forumet innan.

    Vi hoppas att du kommer trivas på Klocksnack

    /Ledningen
  • Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se

    Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
    Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.

    Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.

    Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!

    /Hook & Leben

Köpes Certina DS Podium Square BMW/Sauber

Anders Forsberg

Guld
2-Faktor
certina-ds-podium-square.jpg


Som jag nämnt i någon tråd...
Lyckades lägga fruns (dåvarande sambo) examenspresent till mig på biltaket. Helt okej så länge bilen stod still, men inte så roligt när klockan sedermera trillade av och fick smaka på asfalt.

Även om hon givetvis vet att det har hänt så hade det känts bra att "göra allting rätt" igen. Ingen favoritklocka på något vis, men det var trots allt en genomtänkt present från hennes sida när det väl begav sig.

Så, om någon har en att sälja, eller om ni vet någonstans man kan köpa... Hojta till!
Priset lämnar jag upp till er - även om jag givetvis förbehåller rätten att inte acceptera! ;)
 
Tillbaka
Topp