Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Singular skrev:Du måste ha...världens minsta handleder. Jag rekommenderar inte att du kortar det, det blir bara knas, fult, dumt och dåligt.
Case closed!Singular skrev:Du måste ha...världens minsta handleder. Jag rekommenderar inte att du kortar det, det blir bara knas, fult, dumt och dåligt.
Rber skrev:Case closed!Singular skrev:Du måste ha...världens minsta handleder. Jag rekommenderar inte att du kortar det, det blir bara knas, fult, dumt och dåligt.
Det där med smala handleder väljer jag att inte kommentera, men jag mätte precis att jag har 47mm över från spännet, och då sitter det relativt löst.;-)
@Kettil, provade på denna http://www.blocket.se/stockholm/Klocka_ ... ?ca=17&w=3 :lol::lol:
"skoja inte den e Stor" :lol:Rber skrev:@Kettil, provade på denna http://www.blocket.se/stockholm/Klocka_ ... ?ca=17&w=3 :lol::lol: