Perfa![]()
Gick runt på Clas Ohlson och råkade på en låda jag just läst om. Blev perfekt!
Nu måste du bara fylla den
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Perfa![]()
Gick runt på Clas Ohlson och råkade på en låda jag just läst om. Blev perfekt!
Ja jag såg det. När alla band låg i oordning i en låda såg dem rätt många ut, nu ser jag att jag måste fylla på.Perfa
Nu måste du bara fylla den
Ser bra ut, är kanske overkill med en box i finträ som är dyrare än banden som ska förvaras i den![]()
Har mina band ligger i en gammal låda jag fick av min far för länge sedan. Sen ligger mina armband i en Koss-hörlurs-påse. Det känns lite overkill att beställa hem en dyr trälåda bara för att förvara banden i, men prylgalen som jag är skulle det inte förvåna mig om det ligger en sådan hemma hos mig om några veckor.
Om man vll gå upp ett steg från JS_80: lösning: http://forum.tz-uk.com/showthread.php?270323-Straps-straps-and-more-straps
Den lösningen var så grym att jag inte kunde hålla mig från att jaga rätt på nån säljare redan några dagar efter den postades i tråden.Om man vll gå upp ett steg från JS_80: lösning: http://forum.tz-uk.com/showthread.php?270323-Straps-straps-and-more-straps
Jag satt idag och letade efter exakt samma sak!Kör en bump på den här tråden! Någon som har en schysst lösning att dela eller tips på produkter?
Kanske hittar man något här?Kör en bump på den här tråden! Någon som har en schysst lösning att dela eller tips på produkter?