Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Nu en kortis i stugan med G-shockBörjar med den här. Sedan blir det g-shock och en kort tripp till stugan. Avslutar dagen med helguld.
I morgon kommer svärfar hit och skall sätta lite potatis. Det brukar sluta med att robotstationen blinkar blå (signalen i kabeln bruten). Hur tänkte tillverkaren här? I låten betyder ju "Blinkar blå" att allt är som det ska, en signal för det säkra.
![]()
Ser bra ut!! Sitter och väntar på sista mötet sen iväg till gymet.![]()
Herr @RicVin . Fredag å Ceuvå visar mer än över 15:00. Banarbete inte "barnarbete" har jag hunnit med idag och mera arbete kommer det bli i helg på banan. Dock är det frivilligt när man är jobbonär. Självklart kommer man äta gott hela helgen. Ha ´re bäst och trevlig långhelg samt lär nu barnbarnet för mycket dumheter! //![]()
Nu en kortis i stugan med G-shock![]()