• Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se

    Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
    Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.

    Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.

    Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!

    /Hook & Leben

RobinK

Genomförde en bytesaffär med @RobinK i helgen. Bra kommunikation innan och en riktigt trevlig och smidig bytesaffär med samtal om klockor och allt möjligt. 100% Nice guy och och jäkligt trevlig person
 
Köpte en longines i 10.000 kronors klassen på distans av @RobinK. Klockan kom fram snabbt & allt var som det skulle. Robin är väldigt trevlig & seriös att deala med. 100% goodguy! :)
 
Köpte en grymt fin och välskött Omega Seamaster f2f av @RobinK. Affären föregicks av bra mejlkonversation där Robin skickade fantastiskt högupplösta och ljusexponerade bilder som inte förskönade objektet på något vis. Suveränt! Jag kunde sitta hemma och zooma och inspektera i lugn och ro innan möte. Därefter f2f med fika och trevligt klocksnack som avslutades med självklar affär. 100% Goodguy!
 
Robin va supersmidig att göra affär med! Fick pengar direkt på kontot och inget onödigt krångel! Två tummar upp!
 
Sålt klocka utan några konstigheter. Bra kommunikation, smidig och trevlig affär. Skulle inte tveka på att göra affär igen. :)
 
Tillbaka
Topp