Hade ingen aning om att det fanns en katt-trådhär är Mia
![]()
![]()
![]()
Så söt!
Vad är det för ras?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Hade ingen aning om att det fanns en katt-trådhär är Mia
![]()
![]()
![]()
Det är en bengalSå söt!
Vad är det för ras?
Märks tydligt på kissarna att våren är på intågande. Vår Findus hänger också extremt mycket på inglasningen och utomhus överlag. Knappt inne och vänder vid matskålen. Och mindre och mindre lär man se av henne det närmsta halvåret.Ramos hänger i uterummet, 29 grader just nu.
![]()
Förstår. Våra är innekatter dock men vi har nätat så dom får vara ute men endast under uppsikt.Märks tydligt på kissarna att våren är på intågande. Vår Findus hänger också extremt mycket på inglasningen och utomhus överlag. Knappt inne och vänder vid matskålen. Och mindre och mindre lär man se av henne det närmsta halvåret.
Morgonbus![]()
![]()
![]()
Känner igen det där.Ilves är absolut ingen famnkatt, förutom när hon själv vill. Då kommer hon och lägger sig på en med huvet uppe i fejset och befaller att bli klappad.![]()
Näääh… då är man väldigt lite värd.Är era katter också extra gos-sugna efter måltider?
Mest kvällar när man ligger i soffan och glor på tvÄr era katter också extra gos-sugna efter måltider?