• Välkommen till Klocksnack, Gäst!

    På förekommen anledning vill vi påminna alla medlemmar om att ta en extra titt på reglerna för de olika forumdelarna.
    T.ex. kan du inte skapa en sälj/köpes-annons det första du gör. Det är gratis att annonsera hos oss, men vi tänker att det är trevligt om man bidragit lite till forumet innan.

    Vi hoppas att du kommer trivas på Klocksnack

    /Ledningen
  • Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se

    Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
    Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.

    Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.

    Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!

    /Hook & Leben

Säljes Avslutad Tudor Black Bay GMT

Fryken

Kamrern
2-Faktor
Pris
31000
Returpolicy
Ingen retur
Bilder Skickat
  1. Ja
Hjälper en god vän att sälja denna. Fullset och under garanti. Köpt via chrono24 med medföljande intyg i april 2026. Lite hairlines på spännet och en liten ding på bezeln vid 22 som inte syns riktigt som inte stör eller påverkar. Annars i toppskick. 41mm och är från 2022 så inga problem som de tidigare modellerna hade.

Kan själv inget om den här modellen så jag vidarebefordar eventuella frågor. Gärna F2F Stockholm men kan skickas mot förskottsbetalning.

IMG_5124.webp
IMG_5128.webp
IMG_5131.webp
IMG_5125.webp
IMG_5127.webp
IMG_5126.webp
IMG_5133.webp
IMG_5132.webp
 
Senast ändrad:
Tillbaka
Topp