Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Dubbel Lancero rullad av Alex på hotell Comodoro Havana för Michael Jordan.
![]()
Halvvägs nuJävlar, där har du att göra en stund!
Vilken jävla lans!Dubbel Lancero rullad av Alex på hotell Comodoro Havana för Michael Jordan.
![]()
Äntligen händer det. Direkt kontakt med Cohiba
![]()
Väger tungt, grattis!Äntligen händer det. Direkt kontakt med Cohiba
![]()
Royal Coronas?![]()
I väntan på att kycklingen snurrar i grillen.
Royal Coronas?
Troligtvis den cigarr jag har rökt flest av och en personlig favorit.Jepp, en som alltid levererar men som kanske inte är favoriten direkt. Dock så behöver de inte lång lagring och är sällan pluggade eller av dålig konstruktion
Söndagsmys efter hektiskt dag
![]()
Jajamän.Vad är det? RP, Sungrown?
Kör sedan ca 1 år Oh- Air. Tidigare testat biozone som jag inte tyckte gjorde jobbet. Annan teknik oxå iof...Ni som kör luftrenare eller jonisator , vad rekommenderas idag? Ska funka till uterummet som även ventileras. Dock så sätter sig lukten i textilier.
Kör sedan ca 1 år Oh- Air. Tidigare testat biozone som jag inte tyckte gjorde jobbet. Annan teknik oxå iof...
Mkt nöjd med OH-Air iaf .textilerna är dagen efter fria från tobakslukt och rummet känns fräscht igen. Sen är det alltid bra att vädra under själva puffandet tex lite öppet fönster, tvärdrag om möjlighet finns. Underlättar arbetet oavsett renare.
http://oh-air.it/en/products/
Tänkte det samma...hittar dock ingenFinns det någon återförsäljare av dom i Sverige?
Löste detta via en kontakt på Ciggarklubben där jag är medlem. Han jobbar med luftrenare modell större (tänk stora fartyg) och har bla dessa mindre hemma iblandFinns det någon återförsäljare av dom i Sverige?
Ni som kör luftrenare eller jonisator , vad rekommenderas idag? Ska funka till uterummet som även ventileras. Dock så sätter sig lukten i textilier.