Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Den där är rätt lyckad tycker jag.
Japp men de behöver lagra till sig. Provat 2 nu o de är ok men kommer bara bli bättreDen där är rätt lyckad tycker jag.
Mjo. Kanske, rätt milda och lätta och trevliga, men jag har lagt undan en låda medJapp men de behöver lagra till sig. Provat 2 nu o de är ok men kommer bara bli bättre
Älskar den där.Dammsuga poolen inför 'vår'-öppning blir så mycket roligare med en garre i käften.
En Rocky Patel Vintage 1999.
![]()
Helt okej cigarr, schysst klocka men framförallt, feeeet askkopp!!!En av mina favoriter tillsammans med senaste inköpta klockan.
Det där kallar jag midsommarGlad Midsommar alla cigarrtorskar!
![]()
Vad tyckte du?Testar nytt
![]()
Rätt bra ändå. Kommer köpa ett par till. Lådvärdig som jag brukar graderaVad tyckte du?
Mkt bra tycker jag å även 1992 (svart gördel) är lådvärdig. Den blåa du rökte tidigare, Cameroon? kanske den hette detän var jag inte alls imponerad avRätt bra ändå. Kommer köpa ett par till. Lådvärdig som jag brukar gradera![]()