Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Mkt lyckat!
Tack!
Tack!
På bilden, var kommer skjortan ifrån? Jag har, och nu är jag seriös, svårt att hitta bra ljusblå-randiga skjortor med tunna ränder och rätt ljus blå färg... Haha
hur upplever du kvaliteten på flanellbyxorna från morris?
Riktigt bra! Har ett par olika. Rekommenderas!
ok intressant, har varit ute efter par flanell en längre tid men svårt att hitta och Morris har jag hört en del negativt om gällande pris/kvalitet. Men man kanske ska våga sig på ett par ändå![]()
ok intressant, har varit ute efter par flanell en längre tid men svårt att hitta och Morris har jag hört en del negativt om gällande pris/kvalitet. Men man kanske ska våga sig på ett par ändå![]()
Kolla på Oscar Jacobsons varianter (eller låt sy) i Barberis-flanell, kostar runt 1800 kronor (för konfektion och 150:- till för MTO/Single Piece). Dean-modellen (534) är bra och finns som standard.
Var och hur gåår jag tillväga för detta???Kolla på Oscar Jacobsons varianter (eller låt sy) i Barberis-flanell, kostar runt 1800 kronor (för konfektion och 150:- till för MTO/Single Piece). Dean-modellen (534) är bra och finns som standard.
Det kan du gärna få hjälpa mig med om jag tittar förbi någon dag? Eller har ni inte byxorna inne?
Var och hur gåår jag tillväga för detta???
Låter ju finfint!
Skogspromenad
![]()
Boss?Måndag morgon...
![]()
Som jag har eller tips på byxor?
Kan bara instämma, de handskarna gick inte av för hackor.Snygga handskar! Har letat över eld och vatten efter sådana![]()