Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Snyggt!Trevlig helg på er.
![]()
TackarSnyggt!![]()
Länken ser ut att sitta riktigt bra till den boetten! Kul!TackarStort tack för länken!
Var det inte det jag varnade för?Haha ja! Det som grämer mig mest är att den högras insert inte passar på den vänstra. Det är rätt stil och snarlika boetter, men ändå fel![]()
Stiligt väggur
Tur du såg den! Annars hade allt jobb varit förgäves... Lite sugen på att skaffa en matchande Constellation bara för att.Stiligt väggur![]()
Schysst fejkmonstera.
Ajaj, var köper jag en äkta? Vill ha en större men verkar som de är riktigt gamla då? Tänkte binda upp denna i takbjälkarna om den överlever. Under en meter kvar.Schysst fejkmonstera.
Testa blocket, tidlös planta.Ajaj, var köper jag en äkta? Vill ha en större men verkar som de är riktigt gamla då? Tänkte binda upp denna i takbjälkarna om den överlever. Under en meter kvar.
Totalt OT, men varför skulle de vara mer äkta där? Och vad är en äkta monstera? Är väl en relativt stor familj?Testa blocket, tidlös planta.