Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
https://www.fredells.com/informationssidor/kampanj-sasong/broil-kingNågon som vet var man hittar en bra gasolgrill till vettig peng, broil king etc?
Bara att lämna tillbaka isfNågon som vet om det här är den modernaste modellen av Air?
https://www.elgiganten.se/product/datorer-tillbehor/barbar-dator/MACAMQD32KSA/macbook-air-13-3-mqd32
Bra pris jämfört med Apple, men ogillar elgiganten, är det inte där man riskerar få varor som någon annan lämnat tillbaka?
Någon som vet om det här är den modernaste modellen av Air?
https://www.elgiganten.se/product/datorer-tillbehor/barbar-dator/MACAMQD32KSA/macbook-air-13-3-mqd32
Bra pris jämfört med Apple, men ogillar elgiganten, är det inte där man riskerar få varor som någon annan lämnat tillbaka?
Tack, drar en nätbeställning via netonet istället, de hade samma pris. Upplevs bättre än elgigantsladorna.Det är senaste modellen, du skall inte behöva få varor som ngn lämnat tillbaka om du inte blivit erbjuden en sådan specifik vara. Kan dock bero på om det är ngn som fulsäljer
Tack, drar en nätbeställning via netonet istället, de hade samma pris. Upplevs bättre än elgigantsladorna.
Jaha, det var ny info. Googlade och ser att det ägs av ett bolag i England. Då känns det som jag gjorde ett bra val genom att välja netonnet!Plus bättre att stödja svenskt!
Jaha, det var ny info. Googlade och ser att det ägs av ett bolag i England. Då känns det som jag gjorde ett bra val genom att välja netonnet!
Med 30% sparar du hela 50kr!Ingen som har på känn om t.ex Herrstil ska ha någon mellandagsrea? Hade velat köpa en mockaborste i gummi av dem... Men är inte så dyr ändå egentligen
https://herrstil.com/collections/brushes-and-polishing-tools/products/suede-brush
Med 30% sparar du hela 50kr!
Med 30% sparar du hela 50kr!
Vilka märken är speciellt låga? De har dåligt utbud av C&J och listar samma som https://www.crockettandjones.comDu kommer inte komma lägre än så.
Skulle skippat Air och kört på Pro. Bara retinaskärmen är värd det.Någon som vet om det här är den modernaste modellen av Air?
https://www.elgiganten.se/product/datorer-tillbehor/barbar-dator/MACAMQD32KSA/macbook-air-13-3-mqd32
Bra pris jämfört med Apple, men ogillar elgiganten, är det inte där man riskerar få varor som någon annan lämnat tillbaka?
Loake brukar vara bra priser på vid rean. Alltid kö på deras C&J typ.Vilka märken är speciellt låga? De har dåligt utbud av C&J och listar samma som https://www.crockettandjones.com
Skulle skippat Air och kört på Pro. Bara retinaskärmen är värd det.
23? du får en Pro för 14'Tack för tipset men svårmotiverat att lägga 14k extra (verkar finnas för 23k) när enda syftet med datorn är att blippa word och excel. Samt skönt att ha lite fler portar än bara en usb C.
Du behöver inte köpa med touch bar och största skärm.Tack för tipset men svårmotiverat att lägga 14k extra (verkar finnas för 23k) när enda syftet med datorn är att blippa word och excel. Samt skönt att ha lite fler portar än bara en usb C.
Riktigt prisvärd går att diskuteraDu behöver inte köpa med touch bar och största skärm.
Finns för 14k. I space gray och silver =) köpte sj en space gray 13,3 tum. Kunde inte varit nöjdare
Thunderbolt-portarna kan utökas med hyperdrive-hubben. Riktigt prisvärd