HateWinter
Silver
nybliven ägare utav denna explorer ll![]()
Bökigt att snurra genom huvudstaden nu men hoppas alla får en trevlig kväll/helg trotts allt skit som sker. Mvh
Se till att få den där dinkan att se använd ut nu!
Fred!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
nybliven ägare utav denna explorer ll![]()
Bökigt att snurra genom huvudstaden nu men hoppas alla får en trevlig kväll/helg trotts allt skit som sker. Mvh
Köp ett och sälj till mig när du ledsnatSugen på ett orange Rubber b! Men rädd man skulle ledsna snabbt då jag inte har en aning om hur det är att bära klockan på gummi![]()
Då kanske orange Rubber b är ett ganska modig chansning, men YOLO för fan! Första du får göra är slänga in en bild!Sugen på ett orange Rubber b! Men rädd man skulle ledsna snabbt då jag inte har en aning om hur det är att bära klockan på gummi![]()
Tycker även länk är snyggare på en 16570. Jag har en kollega som kört den på svart everest rubber och det har sett riktigt bra ut. Svart fungerar alltid men är tråkigt i längen, orange sticker ut mer vilket kanske gör det lite roligare under kortare perioderÄr inte speciellt rädd för färgen, orange är fränttänker mer på passform/känsla med gummit gentemot den supersköna oysterlänken
Körde klockan på läder ett kort tag men ledsnade pga det opraktiska med läder plus att länken var skönare
![]()
Äntligen en som får utforska någonting!Vandrat i öken och badat i havet med min Rolex 216570...
![]()
![]()
![]()
Äntligen en som får utforska någonting!Egypten?
Sitter som en smäck och är fröjdefull för ögat, men sen är man ju biten ocksåDet är väl nån tomte här som lagt ut sin till försäljning typ 5 ggr.....alltid dragit tillbaka annonsen omgående......is it that good?
Pics?Köpte en för några veckor sedan till följd av den här tråden. Tack!
Lika snygg som alla andra med vit tavla här
Lika snygg som alla andra med vit tavla häråterkommer med bildbevis.