Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
2021 eller 2022.Hej jäkligt trevlig klocka du har, års modell?
Lite skarpare bilder kanske?Kollar tv lite sliten idag tar ett glas vin o super slappar
Menar du att Daytonan, Yachtmastern, Yachmaster 2 och Deepsea:n som du har lagt upp bilder på hittills är äkta? Låt vara att jag är långt ifrån någon expert på Rolex men jag får ändå inte riktigt ihop det.vil du se mer..
Ok, men du svarade inte på frågan. Ganska imponerande med tanke att de 4 listar runt en mille tillsammans…och så har du 12 tilljag har 12 st... men jag går ur den här sosse sidan nu
Om en klocka du lägger upp bild på är tydligt en förfalskning, så måste du förstå att vissa undrar om resten också är det. Det finns skarpa ögon här.jag har 12 st... men jag går ur den här sosse sidan nu
Om en klocka du lägger upp bild på är tydligt en förfalskning, så måste du förstå att vissa undrar om resten också är det. Det finns skarpa ögon här.
tudor lycka till tönt
tudor lycka till tönt
Totalt obegriplig. Han är bannad nu. Har rensat inlägg så kan se lite knas ut ovan.Vad är det som händer här i tråden egentligen??![]()
Nån har firat lill-lördag ordentligtVad är det som händer här i tråden egentligen??![]()
Totalt obegriplig. Han är bannad nu. Har rensat inlägg så kan se lite knas ut ovan.
Väldigt intressant strategi att nå 50 inlägg!Nån har firat lill-lördag ordentligt
I alla fall lite mer spännande än dom som svarar ”snygg” osv på allt i tråden.Väldigt intressant strategi att nå 50 inlägg!