FlipSwede
Guld
Är det vanligt att man röker crack på Långfredagen numer?Inte mer än vanligt
Ytterligare en gammal fin Svensk tradition jag uppenbart helt har missat.....
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Är det vanligt att man röker crack på Långfredagen numer?Inte mer än vanligt
Kvalitetsklocka, Certina för 9 000kr... hahaJa, det är jobbigt för oss som vill ha en kvalitetsklocka.
Man når inte riktigt fram.
Det är så enkelt för dem som är nöjda med att klockan visar rätt tid...
Som du vet blir det bara värre och värre här…Är det vanligt att man röker crack på Långfredagen numer?
Ytterligare en gammal fin Svensk tradition jag uppenbart helt har missat.....
Jag som var helt säker på attSom du vet blir det bara värre och värre här…
Gissar spontant att urmakaren vill försäkra sig om att det inte ligger några lösa tänder och skramlar i verket. Det känns nog inte så kul att lämna garanti på ett jobb om man inte får göra det ordentligt.
Vinst på lång sikt!!!Jag som var helt säker på att
Nu hade den utlovade vinsten omtalad I Sandviken-Rapporten kommit,så ingen behövde bära en Certina utan det var Rolex till alla!
Ja men precis. Beror på vem som gör det och ifall man pillar själv eller lämnar garanti.Gissar spontant att urmakaren vill försäkra sig om att det inte ligger några lösa tänder och skramlar i verket. Det känns nog inte så kul att lämna garanti på ett jobb om man inte får göra det ordentligt.