Så jävla bra!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Så jävla bra!
Bra sida! Är själv sugen på att testa tank. Dock passar jag ej i guld så kanske ska testa en must i silver... När rätt objekt dyker upp...Finns lite hjälp på www.cartiercodex.com om du inte sett sidan. Min är dock för gammal för att finnas med där.
Slår nog rekord i ”Mest förvirrande annonstext ever!”Inte dagens vintageur, men kanske dagens vintageannons. Hur tolkar man den?
Magiska visare på den Jaegern!Varit en tuff dag, roterat dessa gamlingar. Det var bättre förr, runt 50-talet toppade vi nog.
Snygg!På väg till jobbet ovanligt tidigt, trots att det är lördag men klockan är i alla fall trevlig. Nu väntar några koppar kaffe så man kanske vaknar på riktigt.
Fläskig Zodiac, 7750 antar jag?
Flippdags för den snart?
Ja skulle jag ha den där hade jag inte haft problem att vara owg. Fruktansvärt bra!Den enda klockan jag behöver.
Jag hade haft problem med det, inte vågat bära pga värdet.Ja skulle jag ha den där hade jag inte haft problem att vara owg. Fruktansvärt bra!
Ja det har du iofs jäkligt rätt i. Men då det bara är en dröm att äga den så funkar det att vara owg med den. I verkligheten hade den spenderat all sin tid inlåst i ett bankfack är jag rädd.Jag hade haft problem med det, inte vågat bära pga värdet.