Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Jag vet att alla är crazy över bajs-GMTn, men jag skulle nog faen välja subben före alla dar i veckan.Sol och gilt är bland det bästa som finns i klockväg.
![]()
Kul att det fixade sig! Mycket trevlig den där!Helvetia Waterstar II som funkar som den ska igenVart lite strul med uppdraget. Men du funkar det finemang.
![]()
Snyggt! Det gick ju att mecka på jubileet
Ja det funkar helt ok. Jävligt tight men funkar. Resultatet, 7914 på Jubilee blev bättre än jag hade vågat hoppats påSnyggt! Det gick ju att mecka på jubileet![]()
Den där är så jävla grym!
Med den där typen av sluttande luggar tycker jag det är snyggast med band som smalnar av, typ 20/16. Men det är bara min åsikt, snygg dinka har duSkulle det funka med guldmesh eller är det läder/perlon som häller på den här?
![]()
Med den där typen av sluttande luggar tycker jag det är snyggast med band som smalnar av, typ 20/16. Men det är bara min åsikt, snygg dinka har du![]()
