Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Godmorgon i värmen![]()
Enduro 3 GBDetta watchface ser ju riktigt trevlig ut. Vad heter det?
Det är så att säga en mätare vart du är på skalan. Som en hastighetsmätare.Är det nån som vet vad de små strecken betyder?![]()
Du är en hejare på att hitta schysst Watch facesEnduro 3 GB![]()
Håller med! Tack @hepanter - föll pladask för denna watch face. Försöker hitta en skön färgkombination men, föll tillbaka varje gång på den gulaDu är en hejare på att hitta schysst Watch faces![]()
Riktigt bra är den!!!Håller med! Tack @hepanter - föll pladask för denna watch face. Försöker hitta en skön färgkombination men, föll tillbaka varje gång på den gula
![]()
Lågt bodybattery?Håller med! Tack @hepanter - föll pladask för denna watch face. Försöker hitta en skön färgkombination men, föll tillbaka varje gång på den gula
![]()
Har någon skitbakterie i magen sedan i måndags som inte alls vill släppa. Vilat från all form av träning och försökt ta det lugnt men, HRV hoppar inte upp..Lågt bodybattery?