Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Vad exakt blev du hånad för?Kommer hem från konfirmation och lägger av mig tjingelinget. Jag blev halvhånad idag för mitt EDC.
Folk är ängsliga gnällspikar.
![]()
Själv har jag precis avklarat 18 hål. Dåligt spel och kroppen tycker visst att de är dåligt med golf oxåSlår lite bollar på rangen i det vackra vädret!
![]()
”Akta så du inte skramlar så prästen inte hörs” och ”åhå, det är till att ha hängt på sig ordentligt på söndagen”.Vad exakt blev du hånad för?
Gillar ju ändå så att man lägger en sån kommentar om någon annan”Akta så du inte skramlar så prästen inte hörs” och ”åhå, det är till att ha hängt på sig ordentligt på söndagen”.
Jag bryr mig dock bara exakt så mycket så jag orkar posta på ett nördforum…![]()