Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Patekmåndag
![]()
Haha ja den sitter runt handleden ganska ofta faktisktPatekmåndag? Den funkar ju 24/7 som min ultracoola 11åriga son skulle sagt![]()
Vi hade en hona som hette Zilly, hon krävde att få bli utsläppt på vår inmätande balkong klockan 5 en lördagsmorgon.Selma gick ut på balkongen och hämtade en fjäder, får väl vara glad att hon inte slet in en stor fågel![]()
![]()
ja de där katterna kan man inte lita på för en sekundVi hade en hona som hette Zilly, hon krävde att få bli utsläppt på vår inmätande balkong klockan 5 en lördagsmorgon.
Hennes sömndruckne husse öppnade naturligtvis och gick till sängs igen.
Hade precis somnat om när kattskrället sprang in under sängen med ett jävla liv,hon använde golvet som slaktplats och VAKTADE sitt byte!
Det blev en lite ansträngd morgon...![]()
Drömbilen! Wow.Luftgekühlt 5 i LA, overkligt!
![]()
Härliga karameller det där!Luftgekühlt 5 i LA, overkligt!
![]()
Trist början på veckan, hoppas kaffet smakar!Måndag morgon börjar med att sopa glas efter inbrott. Men nu ska jag ha kaffe!
![]()
Satfläsk!Traskade hem med denna på prov
![]()
Haha äh ingen faraSatfläsk!
Skulle aldrig våga ”prova” en sådan!