Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Anmäl dig!Är det möjligt att göra sig en extremt sen anmälan?
Jaha pojkar! De som tänker att jag snart kommer ge mig kan släppa den tanken nu, jag ger mig aldrig! Nästa vecka påbörjas hembesöken, så se till att ha en femhunka och mandelkubbar hemma MartinSWE, danne10 och micke_s!
Edit: Lägger till en bild på mig så ni inte tror att det är Jehovas som knackar på, för då kanske ni inte öppnar dörren.
![]()
Bara det inte är 28 dagar i morgon också.Hehe...var nog lite onykter igårser jag, har räknat lite fel men det beror ju på hur man vill räkna ner mera. Idag så är det iaf 28 dagar KS-FEST
, på tok för många dagar kvar tycker jag pesonligen
.
27 dagar KS-FEST!
Jag tror att vi stackare som missar denna episka tillställning förväntar sig en festspecial av KS-bladet. För du ska väl närvara chefredaktör yonsson?
I god tid före festen.När kommer mer information om festen fö. Oss som betalt?
Faktiskt inte. Jag bor inte i STHLM och jag hatar folk.
Men om någon orkar PMa bilder och lite info, så kan jag slänga ihop något. Utgår dock ifrån att det kommer komma upp någon typ av live-tråd.
Faktiskt inte. Jag bor inte i STHLM och jag hatar folk.
Men om någon orkar PMa bilder och lite info, så kan jag slänga ihop något. Utgår dock ifrån att det kommer komma upp någon typ av live-tråd.
Haha...det gör jag också, men jag vill inte missa chansen och träffa alla likasinnade idioter![]()
100 aspergare på samma ställe. Alla pratar non stop och ingen lyssnar. Det hade nog varit roligt att se.![]()