4 är väl inget? Jag har köpt runt 40 st i mars. Har tappat räkningen.Köpte precis två klockor så nu har jag köpt 4st i mars. Det går bra det här med OWG!Har dock inte testat eller använt någon annan än min Sub. Inga problem!
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
4 är väl inget? Jag har köpt runt 40 st i mars. Har tappat räkningen.Köpte precis två klockor så nu har jag köpt 4st i mars. Det går bra det här med OWG!Har dock inte testat eller använt någon annan än min Sub. Inga problem!
Det är ingen utmaning, det är till och med sjukt lätt!![]()
Jag driver ju bara när jag skriver så. Jag bar dock denna mellan 2010-2017 som enda klocka.Tacka f-n att det är lätt, det finns ju gubbar som köpte sig en sub i mitten på 60-talet (dvs 21000 dagar) och använder den fortfarande eftersom dom inte förstått konceptet att byta/ha flera klockor.
Så börja med att köra din sub iallafall 10ggr längre än idag så 210dagar, så i slutet på Septer får du byta klocka.
Fortfarande enkelt här med, eftersom jag också valde en diskret kommande klassisk ikon såväl till form som färg.
![]()
En riktig klassiker! Har för mig att jag hade en sån men med annan färg på skalet.Jag samlar på andra saker också.
![]()
Nokia 5110En riktig klassiker! Har för mig att jag hade en sån men med annan färg på skalet.
Visst är det den man kan klicka av fronten ganska lätt på i överkant?Nokia 5110
Det stämmer bra.Visst är det den man kan klicka av fronten ganska lätt på i överkant?
Jag samlar på andra saker också.
![]()