Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Bara att hålla utkik på Kaplans och Bukowski, de kommer lite då och då.Har eftersökt en Vintage Cartier Tank, öppen for olika material men tycker inte det finns så många ute på marknaden... TIps uppskattas
Jaa precis, brukar hålla koll där. Får hoppas det dyker upp någon härBara att hålla utkik på Kaplans och Bukowski, de kommer lite då och då.
Kan tipsa om Tradera samt Auctionet. Speciellt auctionnet, där brukar det dyka upp lite fina tanks, Piaget mm. Där har de dock slagavgifter och en relativt ”tung” frakt kostnad.Har eftersökt en Vintage Cartier Tank, öppen for olika material men tycker inte det finns så många ute på marknaden... TIps uppskattas
Okej, tack för tipsKan tipsa om Tradera samt Auctionet. Speciellt auctionnet, där brukar det dyka upp lite fina tanks, Piaget mm. Där har de dock slagavgifter och en relativt ”tung” frakt kostnad.
Viktigt att hålla koll att allt är autentiskt dock.