Metall pÄ gummi idag.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
VĂ€lkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete Àr nu den största uppdateringen av Klocksnack.se nÄgonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli Ànnu snabbare, mer lÀttanvÀnt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en trÄd pÄ diskussionsdelen för feedback och tekniska frÄgestÀllningar.
Tack för att ni Àr med och skapar Skandinaviens bÀsta klockforum!
/Hook & Leben
Du mÄste ju komma frÄn 1134 som snackar sÄdan rappakaljaVad hÀnde....den underbara 216570 Àr utbytt mot.....det....?
ÀndÄ skönt att du insinuerar att jag skulle förstÄ mindre .... Àn dig...
inte sÄ underbara som 216570 men ÀndÄ rÀtt coola i sin miljö och i sin genre
PÄ Instagram skrev casio att den kommer i slutet av maj! Jag vÀntar sjÀlv pÄ denIngen som sett nÄt om den nya fyrkanten? Gbx-100
PÄ Instagram skrev casio att den kommer i slutet av maj! Jag vÀntar sjÀlv pÄ dentycker den verkar perfekt. FrÄgan Àr bara i vilken fÀrg....
![]()
Ja ibland sÄ överraskar dom med vettiga svar! Lutar Ät blÄ för migAh, sÄ det finns nÄgot nyttigt pÄ sociala medier alltsÄ.
BlÄ och/eller vit för min del.
DÄ sÄg du nog fel, men jag inser att jag Àr i fel trÄd för diskussionenSom jag ser det var det ju @Compiss sjÀlv som insinuerade att han förstod mindre som hade fÄtt för sig att en Rolex var bÀttre Àn en G-shock![]()
Grym bild!
ErkÀnn nu att det var du som knep en av dessa.
Njae, riktigt sÄ lÄngt ska vi inte dra galenskapen.ErkÀnn nu att det var du som knep en av dessa.
https://klocksnack.se/threads/nÀsta-alby-t-bana-sl-klockor-nos.130944/
Den dÀr kombon var riktigt grym
Trodde jag var ensam om den pÄ forumet. Passar sjukt bra med gaddningarna under ser jag!
Det finns en pÄ Tratten, men det har du vÀl redan koll pÄ, bjudaisistasekundenochvinnaauktionenKanske ÀndÄ att jag mÄste ge rangeman ytterligare en chans. Den gav mig skavsÄr första gÄngen pÄ handledenHar nÄgon en till salu skicka PM.
Snart mÄste jag kanske bestÀlla en vit bezel kÀnner jag!
Det finns en pÄ Tratten, men det har du vÀl redan koll pÄ, bjudaisistasekundenochvinnaauktionen![]()
SÀg till nÀsta gÄng du siktat in dig pÄ nÄgotHaha vi fÄr börja kommunicera![]()
Det finns detta. FÄr nog bli en bestÀllningGillar skarpt som sagt. Finns det helvita band?
Ja man kanske skulle skaffa lite gaddningar sÄ klockan ser bÀttre utTrodde jag var ensam om den pÄ forumet. Passar sjukt bra med gaddningarna under ser jag!![]()
Oj vad den blir hypadNÄgon som lyckats bestÀlla DW5600NASA20?
Ser att John Mayer gör reklam för den pÄ instagram. Det Àr inte hans arm vad jag kan se dÄ han har en del tatueringar.![]()
Kan förstÄ lite varför, mÄnga som gillar jyyymden och NASA, och den ser ju onekligen ut som en klocka med en klassisk rymddrÀkt eller nÄgot frÄn en Sci-Fi film.Oj vad den blir hypad![]()
Oj en till. HÀrligt! Jag har inte min tillgÀngligt just nu sÄ jag bjuckar pÄ en gammal bild.Ja man kanske skulle skaffa lite gaddningar sÄ klockan ser bÀttre ut
![]()