Sedan ska man ha råd att försäkra den också60k till så får man ju en V4![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Sedan ska man ha råd att försäkra den också60k till så får man ju en V4![]()
Förmodligen dyrare än hojen..Sedan ska man ha råd att försäkra den också![]()
Gött vet jag inte om jag håller med om..![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Fortfarande gött mcväder i GBG.
Här med!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Fortfarande gött mcväder i GBG.
Varför varför varför?????Öhlins nya logojag trodde det var AI första gången jag såg den…
![]()
Framförallt är det så märkligt när man betalat mycket pengar för varumärket precis innan.Att ändra en logo eller företagsnamn är att kasta tidigare intjänad goodwill rakt i papperskorgen! Dylikt förfarande borde rendera i omedelbart fängslande!
De vill väl sätt sin egen prägel vilket är väldigt vanligt. Däremot är ju Öhlins extremt känt och respekterat så därmed är det ju knas.Framförallt är det så märkligt när man betalat mycket pengar för varumärket precis innan.
Ger mig fasen på att det kommer stå "Ohlins by Brembo" inom ett år eller två också.
Öhlins nya logojag trodde det var AI första gången jag såg den…
![]()
Den gamla loggan var kanske inte fantastisk ur formgivningssynpunkt, men den hade så mycket arv.. Men vi fick en lång fin presentation av hela det nya formspråket, massa arbete som har lagts ner osv.De vill väl sätt sin egen prägel vilket är väldigt vanligt. Däremot är ju Öhlins extremt känt och respekterat så därmed är det ju knas.
Öhlins nya logojag trodde det var AI första gången jag såg den…
![]()
Kan man sticka ut så mycket mer än med ett Ö?Första reaktionen var att den var riktigt ful, men när man tänker på att resten av världen inte använder "Ö" så kanske det är rimligt ändå... Eller inte...
Det där kommer bli ascoolt!Projekt side panels fortsätter på farsdag. Blir laserskurna logos som grannen skär till och bränner.
![]()
![]()
![]()
Riktigt snyggt!Projekt side panels fortsätter på farsdag. Blir laserskurna logos som grannen skär till och bränner.
![]()
![]()
![]()
Instämmer med föregående skrivare, sketafränt juProjekt side panels fortsätter på farsdag. Blir laserskurna logos som grannen skär till och bränner.
![]()
![]()
![]()
Tänkte också det men sen kom jag på att jag behöver limma nåt över skruven. Så en liten läderlapp blir braInstämmer med föregående skrivare, sketafränt juBlir den limmad på sen?
Hade vart extra fräckt om du hade lyckats få loggan präglad direkt i skyddets skinn.![]()
Kan du höra om bränslepumpen går igång när du vrider på tändningen?Nu har skiten träffat fläkten, eller så sitter det i bränslefiltret.
Bytte olja förra helgen i Street Tripeln.
Nu startade den men dog efter typ en minut.
Startade igen men den dog efter någon sekund och nu tänder den inte alls.
Förra helgen lät jag den gå varm på tomgång efter oljebytet utan problem.
Fyllde 3,1l enligt instruktionsbok och olja på stickan.
Känns som om den inte får soppa eftersom den gick ett tag först innan den dog.
Några tips på vart jag ska börja gräva i detta?
Flödad förgasare? Bränslefilter?Känns som om den inte får soppa eftersom den gick ett tag först innan den dog.
Bränslepumpen låter som den ska.Kan du höra om bränslepumpen går igång när du vrider på tändningen?