Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Gört!Hmm.. Jahopp.. ska nog inte hålla på med manschettknappar egentligen. Större är ju bättre för min del..
I så fall har jag ju ett gäng som ska bort..
Kanske ska slänga ut en hög med heads up.. Decisions, decisions..
Testar nytt band på Echo och låtsas att jag är med i ett band.
Ja vi väntar…Hmm.. Jahopp.. ska nog inte hålla på med manschettknappar egentligen. Större är ju bättre för min del..
I så fall har jag ju ett gäng som ska bort..
Kanske ska slänga ut en hög med heads up.. Decisions, decisions..
Ska bara socialisera ett par timmar först. Sen kommer en laddning! Nästan inget heligt nu.. nästan..Ja vi väntar…
Men gud förbannat!Ska bara socialisera ett par timmar först. Sen kommer en laddning! Nästan inget heligt nu.. nästan..
Håller med, är mycket nöjd! Önskar bara att det var hårdvara i brons på bandetVilken dunderkombo!
Heads up på denna också.
Kommer på originallänk. Bra pris!
Är det den jag ägt med?
Önskar att den hade varit iaf 42x49, vansinnigt fin är denTestar nytt band på Echo och låtsas att jag är med i ett band.
Ja, är en väldigt lyckad modell tycker jag, sjukt snygg! Storleken är perfekt för mig nu när jag fått så jäkla smala handlederÖnskar att den hade varit iaf 42x49, vansinnigt fin är den
1,5 vecka med denna dygnet runt
Varifrån handlar du?Hej, är intresserad av att köpa en Zelos swordfish och undrar om det är någon som har erfarenhet av tull och skatt på ett sånt köp.
Tack på förhand.
1,5 vecka med denna dygnet runt
Helt kär på riktigtGe ett diskret tecken om det är någon som hotar dig gällande armprydnad...så vi kan hjälpa dig .
Vad är det för verk i den där?Helt kär på riktigt
Nä ÄpplepajVad är det för verk i den där?
Sellita?
Den där med äppelpaj, vad är det för stl på den? Provade en för några år sedan men den var lite plottrig då.