Anders Samui
Basic
Min förstår vill ha den hela tiden. Pam 00537 42mmFörsöker få tjejen att förstå![]()
Glad påsk Anders
Senast ändrad:
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Min förstår vill ha den hela tiden. Pam 00537 42mmFörsöker få tjejen att förstå![]()
![]()
Min 609 säger hej! Måste köpa en bättre grill till päronens sommarstuga.
Panerai var fram till förra sommaren, något som jag varken förstod eller gillade. Stora klockor som aldrig skulle passa mig eller mina små handleder. Men så växte designen på mig och jag var förbi och provade en Radiomir hos AD, då insåg jag att det fanns en Panerai-modell även för mig! När det sedan dök upp en Radiomir här på KS knep jag den. Nu är den en favvo.![]()
Jag har varit fanatisk länge, fast utan pengar.Jag har faktiskt alltid gillat Panerai, men det är först på senare tid jag blivit fanatisk![]()
Jag har faktiskt alltid gillat Panerai, men det är först på senare tid jag blivit fanatisk![]()
Jag har varit fanatisk länge, fast utan pengar.![]()
Samma här men trodde alltid att de skulle vara för stor, tills jag faktiskt testade.Jag har faktiskt alltid gillat Panerai, men det är först på senare tid jag blivit fanatisk![]()
Tack för ditt förtroende till oss tunnhåriga äldre män.Visste att ni skulle vara så tuffa
Styrkekramar!Visste att ni skulle vara så tuffa
Halloj. 755, eller hur? Har du någon koll på varför Panerai tycks ha släppt den med två olika urtavlor? 3-raders verkar vanligare än 2-raders, så först tänkte jag det var en fejk, men nu ser jag att även Panerai visar båda (kolla in produkthemsidan och bläddra bilder, https://www.panerai.com/en/collections/watch-collection/luminor-due/pam00755-luminor-due---38mm.html)
Eller vet @Ernesto ?
Fet like.
372 plexilove
![]()