Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Lite skumpa i förmiddags och nu änteligen fick man en kall. Det börjar ordna upp sig!Lördagsfeeling med min kära 110-sniper på brittiskt kvalitetsläder från Nite.
Har sippat en Guiness. Life’s good!
Champinjoner, lök, vitlöksklyftor, bring it on!
Fick lite punk-cravings så här på lördagskvällen.
Håll till godo vänner!
Gewurztraminer! Från Alcase?Gewurztraminer och jordnötter funkar också bra .
Gewurztraminer! Från Alcase?
Näe, från Alsace.Gewurztraminer! Från Alcase?
Jaha, ja, det ligger precis bredvid. Lite pinsam felskrivning i mitt fall, som har en ev blivande svärdotter från just Allschass.Näe, från Alsace.
Nå. Sköt du nån ryss eller hur blev det?Underbar kväll idag!premiär ute på riktigt!
Helstekt igelkott med tomat - rysslands nationalrätt.Den här va fräck!
Den här lite udda!
Nej inte jag men han som bjöd med mig!så lite fick jag lära mig den kvällen iaf !Nå. Sköt du nån ryss eller hur blev det?
Den gick ju ner med en kopp kaffe, men nej. Lika tam som marabou mjölkchoklad. Mellanmjölkens cacaosmetade ansikte nu som minibabushka.Helt menlös choklad. Precis att man hellre äter den än att laga mat.
Påskakärringens choklad får 2 kvastar.
Håller helt med!rhodisen är vacker nu!Rhododendron är ganska tråkigt 49 veckor per år. Men inte denna vecka!