FOQ
Guld
Vad blev det för färg på 1521?Vad skall du ha för band?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Vad blev det för färg på 1521?Vad skall du ha för band?
Härlig sommar-shock. Grym hund också .
Full LumeVad blev det för färg på 1521?
Haha ja den verkar jäkligt vass, får se vad plånboken sägerVad fan. Svär nu inte i kyrkan klart du ska KÖÖÖÖPA 1521! Ultimat sommar-deluxe!
Tykcer att det är perfekt.... men jag är ju inte helt normal hellerPassar denna kombo? Hmm?
Ser det inte för mkt "my little ponny" ut?Tykcer att det är perfekt.... men jag är ju inte helt normal heller
Full Lume
Har något 24mm blått läder nato annars
Mer motorsågsmassakern kanskeSer det inte för mkt "my little ponny" ut?
Hade inte tänkt att pressa dig på pengar . Klart ser nog lite b ut med ståldetaljer till en bronsklocka.Grymt väl av klocka! Kul att du kör just på den.
Tack min vän, men nato har jag så svårt för. Ska ta en funderare dock.
Jag funderar på att lägga upp lite band här på lördag under bytar dagen. Kanske nån vill byta med mig? Så trisst att sälja band.
Jag tyckte det såg stenhårt utBäst att passa på om du skall ha den till sommaren, tar en stund. Blir galen av att vänta på min 1521 Trillade in band idag dock så jag fick prova på en annan klocka, passade väl sådär bra. Får leta vidare efter lämpligt band till min Key West. Väldigt mjuka och luktar gott men sjukt långa
Ja det passar bra!Passar denna kombo? Hmm?
Passar denna kombo? Hmm?
Jag tycker också det ser helt perfekt ut!Tykcer att det är perfekt.... men jag är ju inte helt normal heller
Tänkte skrivit det, man får nog vänja sig vid lite färg när man är van vid mer neutrala färgerTackar.. Tycker ärligt det ser Ok ut. Men kanske vanesak..?
Hade inte tänkt att pressa dig på pengar . Klart ser nog lite b ut med ståldetaljer till en bronsklocka.
Passar denna kombo? Hmm?
Jag tycker också det ser helt perfekt ut!
Har ingen klocka kvar med 24mm... alldeles för stort för mina taniga handlederNej, tänkte inte det heller. Bara att jag typ aldrig använder Nato. När jag blev intresserad av klockor i början så var det typ the shit, men sen så slutade jag använda. Gillar dock single pass i chevron. Vill du ha ett Nato i svårt i 24?
Det där såg snyggt ut..Svårt att låta bli att slänga med ett 3£-band när man ändå är i farten
Har ingen klocka kvar med 24mm... alldeles för stort för mina taniga handleder
Lite bättre bilder.. Här ser ni.. Ser ändå rätt coolt ut..
Vad är det för klocka föressten? Var köper man dom? Riktigt snygg..Svårt att låta bli att slänga med ett 3£-band när man ändå är i farten
Smärtgränsen för 24mm går runt 21cmSvart ska det stå så klart. Djefla telefon.. Taniga säger du? Har inte du typ 20cm? Kan skicka bandet till dig som armband! Haha.. Vill minnas att jag köpte den till en Pebble watch.
Smärtgränsen för 24mm går runt 21cm
Smärtgränsen för 24mm går runt 21cm
Du behöver en bronzo i ditt liv!
Ja, exakt samma. Har bra uppsättning nu, men ska ändå ha 2-3 st till hade jag tänkt.
Tack tack. Det är en Grovana Coral Reef som vandrat runt här några år nu Den vandrade från @Von till mig senast.Vad är det för klocka föressten? Var köper man dom? Riktigt snygg..
Näh, det har jag missatKöpte du till den fina tropicen till Squale? Den som dom nyligen släppte?
Ingen dum idé, vet inte vad dock. Lurat lite över SM flygaren på K&S men skulle vilja ha lökkrona annars ser den trevlig ut!
Känner så med, 3 av 4 känns väldigt bra och en nethuns som inte tickar alla mina fetischer (har vintagelume och guld) men har ändå använts hela tiden typ sen den. Gissar även den går modda tavla och visare med dagazdelar pga verket med