Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Flera som åkt dit på Arlanda för ormskinn från pytonorm. Men, jag släpper det. Var bara min reflektion på en fråga. Upp till var och en. Trevlig söndag.Inte tusan står det tullare på Arlanda som spanar efter eventuellt olagliga klockarmband.
Den har tagits upp och vi är posivt inställd till denBronsdykare med ett franskt in-house verk. Vad tror forumet om denna?
https://www.kickstarter.com/project...issue?ref=nav_search&result=project&term=yema
Ser jäkligt bra ut! Monta är snart inte längre ett mikromärke om de fortsätter så här!Fan vad bra den här sitter.
Mycket bra.Fan vad bra den här sitter.
Ja den där växer verkligen i mina ögon. Riktigt jäkla braFan vad bra den här sitter.
Helgrym, man! Får erkänna att jag börjat kika på Monta en hel del nu efter alla dessa sjysta bilderFan vad bra den här sitter.
Ser jäkligt bra ut! Monta är snart inte längre ett mikromärke om de fortsätter så här!
Mycket bra.
Ja den där växer verkligen i mina ögon. Riktigt jäkla bra
Helgrym, man! Får erkänna att jag börjat kika på Monta en hel del nu efter alla dessa sjysta bilder
Riktigt goa bilderDagens:
Är min gamla Zelos på väg att bli den nya forumslampan i microsegmentet?Jag lägger ut ngr bilder på klockor här som jag funderar på att göra mig av med !Skicka ett pm om intresse finns!
Zelos Swordfish pvd full set ny endast provad
Kemmner militär chrono nyskick
Crepas Plongeur full set nyskick
Är min gamla Zelos på väg att bli den nya forumslampan i microsegmentet?
Man skäms ju nästan. Mindre än två månader sen den lämnade mig och den är inne på sin femte ägare redan.Hahahha... Det gjorde min kväll.
Man skäms ju nästan. Mindre än två månader sen den lämnade mig och den är inne på sin femte ägare redan.
Tror du har fel där, jag är nr 3!Man skäms ju nästan. Mindre än två månader sen den lämnade mig och den är inne på sin femte ägare redan.
Tror du har fel där, jag är nr 3!
Impulsköp, jag klarar mig med 1 Zwordfish
https://klocksnack.se/threads/prisbump-georg-jensen-koppel-517.105923/
Vem köpte du den av?Tror du har fel där, jag är nr 3!
Impulsköp, jag klarar mig med 1 Zwordfish
Fel modell men tack för visad omtankehttps://klocksnack.se/threads/prisbump-georg-jensen-koppel-517.105923/
Kanske inte riktigt rätt modell men värt ett försök.
De flesta kostar där lika mycket som nypris är i Norge/Sverige.Finns ju en del på bukten, mem kanske inte till det pris du letar efter