Jag kommer somna när som helst , men ser imorgon bitti iafNågon som tittar inatt förutom undertecknad?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notera: This feature may not be available in some browsers.
Välkommen till ett uppdaterat Klocksnack.se
Efter ett digert arbete är nu den största uppdateringen av Klocksnack.se någonsin klar att se dagens ljus.
Forumet kommer nu bli ännu snabbare, mer lättanvänt och framför allt fyllt med nya funktioner.
Vi har skapat en tråd på diskussionsdelen för feedback och tekniska frågeställningar.
Tack för att ni är med och skapar Skandinaviens bästa klockforum!
/Hook & Leben
Jag kommer somna när som helst , men ser imorgon bitti iafNågon som tittar inatt förutom undertecknad?
Kämpa!Jag kommer somna när som helst , men ser imorgon bitti iaf
Finns det något som helst intresse för den matchen öht?Buu, inte Cowboy.. Förstår hela grejen med att han inte ska möta en top contender på en gång men vet inte.. Går inte igång på den matchupen , finns mycket roligare alternativ. Hellre Pourier rematch i så fall
Nu är det klart. @ WW dessutom, som att man inte kunde hitta på något mer ointressant.Buu, inte Cowboy.. Förstår hela grejen med att han inte ska möta en top contender på en gång men vet inte.. Går inte igång på den matchupen , finns mycket roligare alternativ. Hellre Pourier rematch i så fall
Zzzz.....Nu är det klart. @ WW dessutom, som att man inte kunde hitta på något mer ointressant.
Jag!Bra gala inatt. Vilka ska gå upp och kolla?
Hoppas du på Colby eller Usman?
Colby. Tycker han är rolig trots att det är en karraktär han spelar. Usman känns tråkig på det sättet. Gillar egentligen inte det här fejklarvet a la WWE men kan inte låta bli att flina till när Colby kallar Usman för "Marty Fakenewsman" hela tiden. Vem hoppas du på? Tror det blir den tråkigaste av titelfighterna, mycket brottning.Hoppas du på Colby eller Usman?
Colby, Max & Nunes.Hoppas du på Colby eller Usman?
Colby. Tycker han är rolig trots att det är en karraktär han spelar. Usman känns tråkig på det sättet. Gillar egentligen inte det här fejklarvet a la WWE men kan inte låta bli att flina till när Colby kallar Usman för "Marty Fakenewsman" hela tiden. Vem hoppas du på? Tror det blir den tråkigaste av titelfighterna, mycket brottning.
Sen är det alltid kul med "and new" så får väl hoppas lite på Volkanovski och Germaine också även om jag inte tror att de vinner.
Ser nästan mest fram emot att se Nunes.
Ogillar både Colby och Usman, vilket som funkar för mig. Eller som Tony brukar säga, hoppas på double knockoutColby, Max & Nunes.
Ingen som gillar någon av dem, bara att man ogillar Usman mer.Ogillar både Colby och Usman, vilket som funkar för mig. Eller som Tony brukar säga, hoppas på double knockout
Förstår att det är en karaktär Colby kör, men han saknar verkligen karisman
Förstår att det är en karaktär Colby kör, men han saknar verkligen karisman
Möjligen ett tveksamt ingripande av domaren. En väldigt skakad Colby blir stoppad av två slag i bakhuvudet och två-tre på armen när han turtlar upp sig och försöker återhämta sig efter en knockdown. Jag hade gärna sett det gå längre för att ge honom en chans att ta sig tillbaka för i mitt tycke är det där precis vad man gör för att ”intelligently defend yourself” i en sådan situation.Såg inte galan, vad hände?
Självklart skriver han så. Var ingen fake eye poke men nut shot var ju faktiskt inget nut shot. Tidigt stopage? Nä tycker det var ok, ska se repris dock. Sett repris nu, ja det var nog lite tidigt. Men om den hade gått tiden ut tror jag Usman hade vunnit på ett jämnt domslut.